plLiteracka Sp. z o.o.    |   Olsztyn, ul. Lanca 2/5
+48 883 00 88 22

Głosuj na Literacką w konkursie Invest Cuffs

Link do głosowania: KLIK

Miło nam poinformować, że Literacka Technologie głosami Kapituły została nominowana w 8. edycji Konkursu Invest Cuffs w kategorii Start-up Roku 2021. Już sama nominacja jest oczywiście zaszczytem, ale czemu nie marzyć z rozmachem! A gdybyśmy tak wygrali? Czy to możliwe? Otóż możliwe, jeśli tylko oddacie na nas swój głos! To zajmie ledwie chwilkę i nic nie kosztuje, ale dla nas każdy głos jest na wagę złota, bo pokazuje, że to, co robimy, jest ważne i dostrzegalne.

ZAGŁOSUJ NA LITERACKĄ

Głosowanie potrwa do 6 marca 2022 roku. Każdy uczestnik może oddać jeden głos na każdą z wyszczególnionych kategorii. By głos był ważny, nie trzeba zaznaczać swoich faworytów we wszystkich kategoriach, by zagłosować na Literacką, wystarczy więc chwila! Literacka znajduje się w kategorii Start-up Roku 2021.
Po zaznaczeniu wybranego kandydata, w zakładce „Twoje dane” należy podać swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail. Po wypełnieniu wszystkich pól wystarczy nacisnąć „Zapisz i prześlij”. I gotowe!

Konkursowi towarzyszy Ósma edycja Konferencji, Targów oraz Gali Invest Cuffs przyciągnie 5 tysięcy uczestników, którzy na pięciu salach wykładowych będą mieli możliwość wysłuchania 50 godzin wykładów prowadzonych przez ponad 100 prelegentów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w wydarzeniu i wspólnego tworzenia historii rynku inwestycyjnego (25-26 marca 2022 roku, ICE Kraków Congress Centre). Udział jest całkowicie bezpłatny! To właśnie podczas uroczystej Gali pierwszego dnia Kongresu w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie, 25 marca, nastąpi ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.

Będziemy wdzięczni za każdy oddany na nas głos!

ZAGŁOSUJ NA LITERACKĄ

Related Posts

Leave a Reply