plenLiteracka Sp. z o.o.    |   Olsztyn, ul. Lanca 2/5
+48 883 00 88 22

Zapraszamy na Poznańskie Targi Książki 2020!

W pierwszy weekend marca Poznań, jak co roku, stanie się stolicą literatury. W wydarzeniu tradycyjnie weźmie udział zespół Literackiej. Co przygotowaliśmy dla Was z tej okazji i gdzie dokładnie będzie można nas spotkać? Przeczytajcie!

Poznańskie Targi Książki to rokrocznie świetna okazja do uczestnictwa w ciekawych spotkaniach autorskich, zapoznania się z nowościami wydawniczymi, a także wzięcia udziału w inspirujących wydarzeniach towarzyszących. W tegorocznej edycji wydarzenia o trzeci z wymienionych powyżej obszarów zadba Literacka. Będziecie nas mogli spotkać na stoisku nr 36 (pawilon 8), ale ekspozycja targowa to zdecydowanie nie wszystko, co przygotowaliśmy dla Was z tej okazji.

 

Marketingowe SOS

6-7 marca organizujemy towarzyszącą targom konferencję Book Marketing. To wydarzenie stworzone z myślą o tych, którzy zawodowo i/lub hobbystycznie związani są z literaturą i słowem pisanym. Dla tych, którzy, oprócz poszerzania swoich kompetencji, lubią też szybkie działanie, przygotowaliśmy coś ekstra! W piątek i w sobotę uruchamiamy Pogotowie Marketingowe, czyli strefę superszybkich i bezpłatnych konsultacji indywidualnych. Jeśli więc trapią Cię jakieś wątpliwości związane z Twoimi działaniami marketingowymi w Internecie, zapraszamy! Czekać tam będą na Ciebie doświadczeni marketerzy i PR-owcy.

 

Z selfpublishingiem na ty

Magdalena Muszyńska-Chafitz przez kilkanaście lat robiła karierę w warszawskiej korporacji finansowej. Gdy zainspirowała ją niezwykła energią Nowego Jorku i jego nieograniczone możliwości, postanowiła, że fascynacją tą będzie dzielić się z innymi. Robi to za pośrednictwem swojego bloga LittleTownShoes.com. Jest również autorką bestellerowej książki Z Nowym Jorkiem na NY, a podczas Poznańskich Targów Książki spotka się też z czytelnikami, by opowiedzieć o swojej nowości wydawniczej #NowyJork. To właśnie tych zagadnień dotyczyć będzie spotkanie z Magdą, które odbędzie się w sobotę, 7 marca, o godz. 15:00 w Strefie VIP (pawilon 8). Magda opowie nam o tym, jak wypromować i sprzedać książkę.

Przez wszystkie dni Poznańskich Targów Książki istnieje możliwość zakupu jej najnowszej książki na naszym stoisku (nr 36, pawilon 8).

 

Strefa VIP

Zorganizowana przez nas specjalna Strefa VIP to przepustka do zamkniętej strefy spotkań blogerów, influencerów, pisarzy i wydawców. To świetna okazja do tego, by przy pysznej herbacie i aromacie świeżo palonej kawy wymienić się swoimi doświadczeniami czy. nawiązać nowe kontakty (także, ale nie tylko) biznesowe.

Jeśli chcesz dołączyć do grona osób, które otrzymają taką przepustkę, odezwij się do nas! Napisz mail na kontakt@wordpress2382069.home.pl.

 

PS.

Jeśli wybierasz się na poznańskie targi i chciałbyś skorzystać z tej okazji i wziąć udział w organizowanej przez nas konferencji, to możemy zdradzić w tajemnicy, że mamy jeszcze trochę biletów. Możesz też spróbować swoich sił w naszym konkursie.

Related Posts

Leave a Reply