plenLiteracka Sp. z o.o.    |   Olsztyn, ul. Lanca 2/5
+48 883 00 88 22

Literacka z nagrodą od Mam Startup i PKO BP!

Infoshare – największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji redakcja witryny MamStartup.pl, przy współpracy z PKO BP (w ramach programu Let’s Fintech), przygotowała konkurs, w którym twórcy start-upów zmierzyli się w filmowym pojedynku. Nagrody to, rzecz jasna, zaproszenia na trójmiejskie wydarzenie.

Tworzenie start-upu: oczekiwania vs. rzeczywistość

Zdanie konkursowe było proste: „pokażcie, jak żyje się w start-upie naprawdę, za kulisami”. Z racji tego, że zespół Literackiej to ludzie, którzy w równej mierze cenią sobie rozwój (Infoshare to must have w naszym kalendarzu szkoleń) i kreatywność, szybko przystąpiliśmy do działania. Bo burzliwej naradzie doszliśmy do wniosku, że nie będziemy owijać w bawełnę i niczym Mariusz Max Kolonko powiemy, jak jest. Tak właśnie powstała koncepcja filmiku, w którym pokazaliśmy różnice w postrzeganiu pracy nad tworzeniem start-upu.

Efekty naszej pracy wyglądają tak:

Literacka z nagrodą główną

Jury konkursowe składające się z przedstawicieli redakcji MamStartup oraz PKO Banku Polskiego po zapoznaniu się z nadesłanymi zgłoszeniami zdecydowało, że to między innymi nasza miniprodukcja zasługuje na nagrodę. Pozostałych laureatów konkursu możecie zobaczyć tutaj.

Do zobaczenia w Gdańsku!

Już wkrótce (8–9 maja 2019 r.) nasz zespół odwiedzi Trójmiasto, by wziąć udział w Infoshare – największej konferencji technologicznej w tej części Europy. Część z nas skorzysta z inspirujących szkoleń, a dr Krzysztof Sopyła – nasz CIO i Head of Research and Development – wystąpi tam również w roli speakera. Opowie o tym, jak tworzyć sieć rekurencyjną w Pytorch.

Pełny program wydarzenia dostępny tutaj.

Related Posts

Leave a Reply